Rezidenčná časť | Penati Golf Resort
REZIDENčNá čASť
Rezidenčná zóna sa nachádza v tesnej blízkosti najväčšieho, najkrajšieho a jediného golfového rezortu na Slovensku, v ktorom sa nachádzajú dve plnohodnotné 18-jamkové ihriská. Golfovým autíčkom ste „doma“ za 5 minút.

 

Rezidenčná zóna sa rozdeľuje na dve časti:

 

Areál rekreačných viliek Areál rodinných domov

 

Areál rekreačných viliek – kontakt: www.grs.sk, telefón: Ing. Daniel Báchor + 421 948 949 898
Areál rodinných domov – kontakt: www.sajdikovo.sk, telefón: Ing. Elena Bukovinská: +421 907 801 995

 

Areál rekreačných viliek

Areál rekreačných viliek je exkluzívna uzavretá privátna rekreačná zóna, kde môžu vstupovať výlučne majitelia viliek, ich hostia a klienti, ktorí si prenajali niektorú z viliek.

 

 

Vilky k prenájmu sú ideálnou možnosťou ako spojiť hru s relaxom.

Sú kompletne vybavené a moderne zariadené.
 

Pri prenájme vilky má klient možnosť zakúpiť si zvýhodnený golfový balík týždeň (Po – Št) alebo víkend (Pi – Ne), ktorý obsahuje dve noci vo vybranej vilke, raňajky pre všetky ubytované osoby a 2 x green fee v Penati Golf Rezorte v cene (s možnosťou dokúpenia ďalších green fee za zvýhodnenú cenu).

 

V cene prenájmu vilky sú zahrnuté raňajky pre každú ubytovanú osobu.

 

Jedným z benefitov pre majiteľov viliek aj pre dočasných nájomcov je tiež prístup na súkromnú pláž so sprchami, ktorá sa nachádza v Areáli rekreačných viliek, hneď vedľa TWENTEE GOLF & WINE BAR a rovnako majú možnosť využívať beach volejbalové ihrisko a oddychovú zónu na športovo-rekreačné aktivity pre seba a svoje ratolesti.

 

Pozemky sa nachádzajú pri brehu jazera s voľným prístupom k vode.

 

Pozemky majú výmeru od 380m2 a v prípade záujmu je možné pozemky spájať a získať tým väčší pozemok podľa Vašich predstáv, na ktorom si môžete vybrať zo siedmych typov viliek BirdieBirdie+FalconEagleEagle+Albatross a Albatross+.

 

Vilky je možné postaviť individuálnym spôsobom alebo si vilku zaobstarať zhotovenú na kľúč od developera.

 
Vilky sú umiestnené pri privátnej komunikácií s veľkou záhradou, s privátnym mólom a priamym vstupom do jazera. Pozemky sú vybavené inžinierskymi sieťami t.j. voda, elektrina, kanalizácia a optický kábel.
 

Kúpou pozemku v areáli rekreačných viliek sa stávate členom Penati Golf Clubu za zvýhodnených podmienok.

 

Pri kúpe vilky na kľúč získavate zadarmo celoživotné členstvo v Penati Golf Clube, ktoré za Vás uhradí developerská spoločnosť GRS.

rezidencna_zona_pic1

Areál rodinných domov

V tejto časti si môžu majitelia jednotlivých pozemkov realizovať architektonické riešenie domov podľa vlastných požiadaviek v súlade s regulatívmi stanovenými v schválenej územnoplánovacej dokumentácií.

V zóne areálu rodinných domov, ktorá je osadená do pekného lesného prostredia, Vám ponúkame pozemky s výmerou od 600 m². Všetky pozemky sú kompletne vybavené inžinierskymi sieťami t.j. voda, elektrina, plyn, kanalizácia a optický kábel.

Jedným z benefitov pre majiteľov rodinných domov je aj prístup na súkromnú pláž so šatňami a sprchami, ktorá sa nachádza v Areáli rekreačných viliek a rovnako majú možnosť využívať beach volejbalové ihrisko a oddychovú zónu na športovo-rekreačné vyžitie pre svoje ratolesti ako aj pre seba.

Kúpou pozemku v areáli rodinných domov sa stávate členom Penati Golf Clubu za zvýhodnených podmienok.

rezidencna_zona_pic2 rezidencna_zona_pic2