Partnerské kluby | Penati Golf Resort
PARTNERSKé KLUBY

Naši členovia s jedným členstvom v Penati Golf Clube získavajú celkovo 7 rezortov tej najvyššej európskej kvality a 11 špičkových ihrísk (spolu s našim rezortom a ihriskami Legend&Heritage)

Od začiatku fungovania rezortu je našim partnerským rezortom v Českej republike ALBATROSS Golf Resorte Vysoký Újezd pri Prahe s majstrovským 18jamkovým ihriskom.

Partnerskú spoluprácu sme uzavreli s rakúskym golfovým klubom GOLF & COUNTRY CLUB DACHSTEIN-TAUERN(www.schladming-golf.at) s 18-jamkovým ihriskom na úpätí Dachsteinskeho ľadovca a s talianskym ROYAL PARK I ROVERI(www.royalparkgolf.it) neďaleko Turína, ktorý očaruje golfistov svojimi dvoma slnkom zaliatymi 18-jamkovými ihriskami s romantickými parkovými scenériami na pozadí talianskych Álp.

Ponuku partnerských ihrísk obohacuje  aj nádherný ZALA SPRINGS GOLF RESORT v susednom Maďarsku pri Balatone s 18 jamkovým ihriskom (www.zalasprings.hu).

Prírastkom medzi partnerskými klubmi je klub z neďaľekého Dolného Rakúska Golf Club ADAMSTAL (www.adamstal.at), elegantný golfový areál s 28 jamkami v údolí dolnorakúskych Álp. Čaká na Vás jeho 18 + 1 sviežich jamiek na ihrisku Championship Course a 9 jamiek druhého ihriska Wallerbach Course.

Golf v žiari polárnej bielej noci si môžu naši členovia užiť aj v aktuálnej fínskej jedničke – v novom partnerskom golfovom klube KYTÄJÄ GOLF CLUB, ktorý ponúka hru na dvoch zaujímavých 18-jamkových ihriskách (www.kytajagolf.fi/)

Sezóna 2020 priniesla najnovší prírastok do rodiny partnerských zahraničných klubov – fantastický THEODORA GOLF CLUB! Tento rumunský golfový rezort paradoxne prevzal od nás titul Najdlhšej jamky v Európe.  Sami budeme zvedaví ako budete porovnávať náš Legend Course s jeho donedávna najdlhším šestkovým parom Európy na jamke 15. Ten náš má 712 metrov a THEODORA ponúka neuveriteľných 735 metrov. 

Partnerstvo so zahraničnými klubmi ALBATROSS, DACHSTEIN-TAUERN, ROYAL PARK I ROVERI, ZALA SPRINGS, ADAMSTAL, KYTÄJÄ a THEODORA je dôkazom našej avizovanej dlhodobej stratégie, zameranej na neustále vytváranie pridanej hodnoty pre našich členov.

Veríme, že v najbližšej budúcnosti ponuku partnerských klubov opäť rozšírime o ďalšie top rezorty.

Výhodu zahraničných partnerských klubov poskytujeme CELOŽIVOTNÝM členom, a členom MASTER SENIOR 65+ a títo členovia v uvedených kluboch neplatia green fee.

ALBATROSS Golf Resort Vysoký Újezd u Prahy, Česká republika 18-jamkové ihrisko

www.albatross.cz 

 
 
adamstal

Golf Club Adamstal, Rakúsko 18 + 1-jamkové ihrisko, 9-jamkové ihrisko

www.adamstal.at 

 

UPOZORNENIE!

Zvýhodnená hra sa vo všetkých partnerských kluboch týka len individuálnych hier, nevzťahuje sa na účasť na turnajoch organizovaných promotérmi eventov na týchto zahraničných ihriskách. Rovnako tak sa nevzťahuje na golfové služby, reštauračné služby, ubytovanie a iné služby poskytované partnerským rezortom. Naši členovia sa nestávajú automaticky aj členmi partnerského klubu a nemajú teda nárok na čerpanie členských výhod partnerských klubov určených pre domácich členov.