Partnerské kluby | Penati Golf Resort
PARTNERSKé KLUBY

Naši členovia s jedným členstvom v Penati Golf Clube získavajú celkovo 8 rezortov tej najvyššej európskej kvality a 12 špičkových ihrísk (spolu s našim rezortom a ihriskami Legend&Heritage)

Od začiatku fungovania rezortu je našim partnerským rezortom v Českej republike ALBATROSS Golf Resorte Vysoký Újezd pri Prahe s majstrovským 18jamkovým ihriskom.

Partnerskú spoluprácu sme uzavreli s rakúskym golfovým klubom GOLF & COUNTRY CLUB DACHSTEIN-TAUERN(www.schladming-golf.at) s 18-jamkovým ihriskom na úpätí Dachsteinskeho ľadovca a s talianskym ROYAL PARK I ROVERI(www.royalparkgolf.it) neďaleko Turína, ktorý očaruje golfistov svojimi dvoma slnkom zaliatymi 18-jamkovými ihriskami s romantickými parkovými scenériami na pozadí talianskych Álp.

Ponuku partnerských ihrísk obohacuje  aj nádherný ZALA SPRINGS GOLF RESORT v susednom Maďarsku pri Balatone s 18 jamkovým ihriskom (www.zalasprings.hu).

Prírastkom medzi partnerskými klubmi je klub z neďaľekého Dolného Rakúska Golf Club ADAMSTAL (www.adamstal.at), elegantný golfový areál s 28 jamkami v údolí dolnorakúskych Álp. Čaká na Vás jeho 18 + 1 sviežich jamiek na ihrisku Championship Course a 9 jamiek druhého ihriska Wallerbach Course.

Golf v žiari polárnej bielej noci si môžu naši členovia užiť aj v aktuálnej fínskej jedničke – v novom partnerskom golfovom klube KYTÄJÄ GOLF CLUB, ktorý ponúka hru na dvoch zaujímavých 18-jamkových ihriskách (www.kytajagolf.fi/)

Sezóna 2020 priniesla najnovší prírastok do rodiny partnerských zahraničných klubov – fantastický THEODORA GOLF CLUB! Tento rumunský golfový rezort paradoxne prevzal od nás titul Najdlhšej jamky v Európe.  Sami budeme zvedaví ako budete porovnávať náš Legend Course s jeho donedávna najdlhším šestkovým parom Európy na jamke 15. Ten náš má 712 metrov a THEODORA ponúka neuveriteľných 735 metrov. 

Partnerstvo so zahraničnými klubmi ALBATROSS, DACHSTEIN-TAUERN, ROYAL PARK I ROVERI, ZALA SPRINGS, ADAMSTAL, KYTÄJÄ a THEODORA je dôkazom našej avizovanej dlhodobej stratégie, zameranej na neustále vytváranie pridanej hodnoty pre našich členov.

Veríme, že v najbližšej budúcnosti ponuku partnerských klubov opäť rozšírime o ďalšie top rezorty.

THEODORA GOLF CLUB, Rumunsko 18-jamkové ihrisko

hra zadarmo* www.theodoragolfclub.ro *Bezplatná hra platí pre celoživotné členstvá a štandardné ročné členstvá, neplatí pre firemné prenosné karty

 

ALBATROSS Golf Resort Vysoký Újezd u Prahy, Česká republika 18-jamkové ihrisko

hra zadarmo* resp. 50% zľava na fee www.albatross.cz *Bezplatná hra platí pre všetky kategórie členstiev, okrem firemných ročných prenosných členstiev, na ktoré sa vzťahuje zľava na hru vo výške 50 %. Členovia s trvalým bydliskom v Českej republike, majú nárok na zvýhodnenú hru v českom partnerskom klube Albatross, len ak majú trvalé bydlisko v Brne a na Morave (Moravsko-slezský kraj, Olomoucký kraj, Zlínsky kraj, Juhomoravský). Na klientov z Prahy a mimo uvedených krajov, sa výhoda nevzťahuje. (cieľom tejto výluky je zabrániť „kanibalizácii“ členskej základne partnerského klubu Albatross).

 

Golf & Country Club DACHSTEIN-TAUERN, Rakúsko 18-jamkové ihrisko

hra zadarmo* www.schladming-golf.at *Bezplatná hra platí pre všetky kategórie členstiev, ročné aj celoživotné členstvá, okrem firemných prenosných kariet.

 

Royal Park I Roveri, Taliansko Dve 18-jamkové ihriská

hra zadarmo* www.royalparkgolf.it *Bezplatná hra platí pre všetky kategórie členstiev, ročné aj celoživotné členstvá, okrem firemných prenosných kariet.

 

ZALA SPRINGS GOLF RESORT, Maďarsko 18-jamkové ihrisko

hra zadarmo* www.zalasprings.hu *Bezplatná hra platí pre všetky kategórie členstiev, ročné aj celoživotné členstvá, okrem firemných prenosných kariet.

 
 
adamstal

Golf Club Adamstal, Rakúsko 18 + 1-jamkové ihrisko, 9-jamkové ihrisko

hra zadarmo* www.adamstal.at *Bezplatná hra platí pre všetky kategórie členstiev, ročné aj celoživotné členstvá, okrem firemných prenosných kariet.

 

KYTÄJÄ GOLF CLUB, Fínsko Dve 18-jamkové ihriská

hra zadarmo* www.kytajagolf.fi *Bezplatná hra platí pre všetky kategórie členstiev, ročné aj celoživotné členstvá, okrem firemných prenosných kariet.

 

UPOZORNENIE!

Zvýhodnená hra v našich partnerských kluboch platí pre celoživotných členov, ktorí majú riadne uhradený ročný udržiavací poplatok, ako aj pre aktuálne platných ročných členov Penati Golf Clubu, vrátane seniorských členstiev. Nevzťahuje sa na firemné ročné prenosné karty. Zvýhodnená hra sa vo všetkých partnerských kluboch týka len individuálnych hier, nevzťahuje sa na účasť na turnajoch organizovaných promotérmi eventov na týchto zahraničných ihriskách. Rovnako tak sa nevzťahuje na golfové služby, reštauračné služby, ubytovanie a iné služby poskytované partnerským rezortom. Naši členovia sa nestávajú automaticky aj členmi partnerského klubu a nemajú teda nárok na čerpanie členských výhod partnerských klubov, určených pre domácich členov.