Golf Club | Penati Golf Resort
GOLF CLUB
Golf club

NEVÁHAJTE S KÚPOU ČLENSTVA!

S členstvom v Penati Golf Club-e získavate aj hru zadarmo v aktuálne siedmich TOP zahraničných golfových rezortoch najvyššej európskej kvality: ALBATROSS (CZ), DACHSTEIN- TAUERN (AT), ROYAL PARK I ROVERI (IT), ZALA SPRINGS (HU), ADAMSTAL (AT), KYTÄJÄ (FI)  a THEODORA (RO) – podrobné informácie viď. sekcia Partnerské kluby.

Necelú hodinku jazdy autom z Bratislavy máte k dispozícii špičkový golfový areál situovaný v prekrásnom prostredí Malých Karpát uprostred voňavých borovicových lesov a unikátnych piesočných dún, v absolútnom tichu a ukľudňujúcom objatí prírody.

V Penati Golf Resorte máme najdlhšiu golfovú sezónu – u nás si môžete golf užívať od skorej jari až do neskorej jesene. Vďaka piesočnému podložiu, ktoré rýchlo a efektívne absorbuje dažďovú vodu je Penati Golf Resort jedno z najdlhšie hrateľných ihrísk v sezóne. Špecialitou rezortu je najdlhšia jamka v Strednej Európe – 712 m a 11 odpalísk (od 2012 do 2019 nám patrilo prvenstvo Longest Hole v celej Európe! Predbehol nás náš partnerský klub v Rumunsku THEODORA GOLF CLUB so svojím aktuálne najdlhším parom 6 v Európe v dĺžke 735 metrov)

Penati Golf Resort je najväčší golfový areál na Slovensku a je zaradený medzi najlepšie európske ihriská „The World of Leading Golf“. Ako jediný zástupca zo Slovenska je Penati Golf Resort uvedený v rebríčku najlepších ihrísk kontinentálnej Európy „TOP 100 GOLF COURSES OF CONTINENTAL EUROPE“ podľa www.top100golfcources.co.uk. Ako jediný slovenský golfový rezort je zaradený aj v rankingu najlepších európskych golfových rezortov „TOP 100 GOLF COURSES IN CONTINENTAL EUROPE“, ktorý zostavuje mienkotvorný britský časopis GOLF WORLD. A ocitol sa aj vo výbere „BEST GOLF COURSES IN 206 COUNTRIES“ najčítanejšieho golfového magazínu na svete GOLF DIGEST. Penati Golf Resort je aj hrdý držiteľ ocenenia „EUROPEAN ENVIRO OSCAR“ za rešpektovanie a ochranu prírodných krás krajiny.

Medzi najnovšie ocenenia patria ocenenia WORLD OF LEADING COUSE: BEST OVERALL IMPRESSION a BEST COURSE CONDITIONS.

Dve kvalitatívne rovnocenné osemnásťjamkové ihriská LEGEND a HERITAGE zabezpečujú, že členovia klubu môžu hrať vždy na plnohodnotnej osemnástke aj v prípade, že na druhom ihrisku sa uskutočňuje uzavretý turnaj.

Investícia do členstva v Penati Golf Club-e sa nestratí ani neznehodnotí – celoživotné členstvo je dedičné a prevoditeľné. Rastúci počet členov nám zabezpečuje možnosť investovať do ďalšieho rozvoja rezortu. Počet členov je však konečný, postupne smerujeme ku vzniku semi-private klubu.

V prípade záujmu o členstvo kontaktujte: Ing. Andrea Kyškynová, Tel: +421 910 609 376, e-mail: andrea.kyskynova@penatigolfresort.sk

Stanovy Penati Golf Club

Stanovy Penati Golf Club

Stanovy Penati Golf Club si môžete stiahnuť TU.