Golf Club | Penati Golf Resort
GOLF CLUB
Golf club

NEVÁHAJTE S KÚPOU ČLENSTVA!

S členstvom v Penati Golf Club-e získavate aj hru zadarmo v aktuálne siedmich TOP zahraničných golfových rezortoch najvyššej európskej kvality: ALBATROSS (CZ), DACHSTEIN- TAUERN (AT), ROYAL PARK I ROVERI (IT), ZALA SPRINGS (HU), ADAMSTAL (AT)KYTÄJÄ (FI)  a THEODORA (RO) – podrobné informácie viď. sekcia Partnerské kluby.

Necelú hodinku jazdy autom z Bratislavy máte k dispozícii špičkový golfový areál situovaný na Záhorí v prekrásnom prostredí Malých Karpát.

Penati Golf Resort je najväčší golfový areál na Slovensku, je zaradený medzi najlepšie európske ihriská „The World of Leading Golf“ a „World’s Premier Golf Destinations“, a od svojho vzniku je najoceňovanejším slovenským golfovým rezortom, ktorý nájdete vo viacerých významných rebríčkoch a  hodnoteniach zahraničnej aj domácej odbornej i laickej golfovej verejnosti – podrobné informácie viď. sekcia Ocenenia&Rankingy.

Vďaka piesočnému podložiu, ktoré rýchlo a efektívne absorbuje dažďovú vodu je Penati Golf Resort jedno z najdlhšie hrateľných ihrísk v sezóne. Špecialitou rezortu je najdlhšia jamka v Strednej Európe – 712 m a 11 odpalísk.

Dve kvalitatívne rovnocenné osemnásťjamkové ihriská LEGEND a HERITAGE zabezpečujú, že členovia klubu môžu hrať vždy na plnohodnotnej osemnástke aj v prípade, že na druhom ihrisku sa uskutočňuje uzavretý turnaj.

Investícia do členstva v Penati Golf Club-e sa nestratí ani neznehodnotí – celoživotné členstvo je dedičné a prevoditeľné. Rastúci počet členov nám zabezpečuje možnosť investovať do ďalšieho rozvoja rezortu. Počet členov je však konečný, postupne smerujeme ku vzniku semi-private klubu.

V prípade záujmu o členstvo kontaktujte: Ing. Andrea Kyškynová, Tel: +421 910 609 376, e-mail: andrea.kyskynova@penatigolfresort.sk

Prezídium a správna rada

Prezídium klubu

Ing. Igor Chochol, prezident klubu

Ing. Richard Hudec, viceprezident klubu

Ing. Peter Žúbor MBA, viceprezident klubu

 

 

Správna rada

Ing. Ján Kasper, predseda

Ing. Peter Zálešák

Ing. Ján Tomáš

Ing. Zuzana Hudecová

Ing. František Kalivoda

Ing. Ivan Roštár

Mag. Martin Kiňo

Ing. Viliam Maroš

Ing. Vladimír Rajčák

 

Stanovy Penati Golf Club

Stanovy Penati Golf Club si môžete stiahnuť TU.