REZIDENčNá čASť

Rezidenčná zóna sa nachádza v tesnej blízkosti najväčšieho, najkrajšieho a jediného golfového rezortu na Slovensku, v ktorom sa nachádzajú dve plnohodnotné 18-jamkové ihriská. Golfovým autíčkom ste „doma“ za 5 minút.

 

Rezidenčná zóna sa rozdeľuje na dve časti:

Areál rekreačných viliek Areál rodinných domov

 

Kontaktujte nás cez web www.grs.sk, telefón +421 917 502 502 alebo priamo vo vilke č.189 v areáli rekreačných viliek.

 

Ponúkame Vám do osobného vlastníctva pozemky v areáli rekreačných viliek a v areáli rodinných domov.

 

rezidencna_zona_mapa

Areál rekreačných viliek

Areál rekreačných viliek je exkluzívna uzavretá privátna rekreačná zóna, kde môžu vstupovať výlučne majitelia viliek a ich hostia.

 

Pozemky sa nachádzajú pri brehu jazera s voľným prístupom k vode.

 

Pozemky majú výmeru od 380m2 a v prípade záujmu je možné pozemky spájať a získať tým väčší pozemok podľa Vašich predstáv, na ktorom si môžete vybrať z troch typov viliek Birdie, Eagle a Albatross.

 

Vilky je možné postaviť individuálnym spôsobom alebo si jednotlivé stavby zadovážiť na kľúč.

 

Vilky sú umiestnené pri privátnej komunikácií s veľkou privátnou záhradou a priamym vstupom do jazera. Pozemky sú vybavené inžinierskymi sieťami t.j. voda, elektrina, kanalizácia a optický kábel.

 

Kúpou pozemku v areáli rekreačných viliek sa stávate členom Penati Golf Clubu za zvýhodnených podmienok.

rezidencna_zona_pic1

Areál rodinných domov

V tejto časti si môžu majitelia jednotlivých pozemkov realizovať architektonické riešenie domov podľa vlastných požiadaviek v súlade s regulatívmi stanovenými v schválenej územnoplánovacej dokumentácií.

 

V zóne areálu rodinných domov, ktorá je osadená do pekného lesného prostredia, Vám ponúkame pozemky s výmerou od 600 m². Všetky pozemky sú kompletne vybavené inžinierskymi sieťami t.j. voda, elektrina, plyn, kanalizácia a optický kábel.

 

Jedným z benefitov pre majiteľov rodinných domov je aj prístup na súkromnú pláž so šatňami a sprchami, ktorá sa nachádza v Areáli rekreačných viliek a rovnako majú možnosť využívať beach volejbalové ihrisko a oddychovú zónu na športovo-rekreačné vyžitie pre svoje ratolesti ako aj pre seba.

 

Kúpou pozemku v areáli rodinných domov sa stávate členom Penati Golf Clubu za zvýhodnených podmienok.

rezidencna_zona_pic2