NOVÁ GOLFOVÁ AKADÉMIA – KROMICHAL GOLF ACADEMY | Penati Golf Resort
NOVÁ GOLFOVÁ AKADÉMIA - KROMICHAL GOLF ACADEMY späť na novinky

Nová sezóna v Penati Golf Resorte prináša so sebou aj aktuálnu novinku v oblasti poskytovania tréningových služieb a vzdelávania. Golfovú akadémiu PGA HEAD PRO Petra Mrůzeka nahradí KROMICHAL GOLF ACADEMY pod vedením PGA AA CLASS profesionála Jiřího Kromichala. Svoje pôsobenie v Penati Golf Resorte odštartovala nová KROMICHAL GOLF ACADEMY prezentačným víkendom 26.4. - 27.4. 2014, kde sa predstavili tréningové metódy „SCOPE“ a „SAM PUTTING LAB“.

Medzinárodné skúsenosti a odborný background Jiřího Kromichala sú neprehliadnuteľné a my sme radi, že môžeme úroveň golfového vzdelávania v Penati Golf Resorte posunúť novým smerom na ešte vyšší štandard.

Nová akadémia sa bude venovať rozvoju mládežnickeho golfu, tréningovému vedeniu začínajúcich golfistov, skupinovým tréningom tzv. turnajových hráčov, ktorí už majú základné herné zručnosti ako aj odbornej príprave reprezentácie a elitných hráčov klubu na kariéru profesionálneho hráča s cieľom ich zaradenia na okruhy profesionálnych túr a olympijské hry 2024!

Podrobné informácie tu.