GOLFOVá AKADéMIA
Penati Golf Academy - Tréneri
Od svojho vzniku patrí Penati Golf Resort k lídrom medzi poskytovateľmi golfových služieb. Každoročnými investíciami do skvalitnenia technickej úrovne ihrísk ako aj do ľudských zdrojov neustále vylepšujeme kvalitu rezortu, napredujeme v rozvoji a snažíme sa napľňať aj tie najnáročnejšie požiadavky našich návštevníkov. Neoddeliteľnou súčasťou rezortu je golfová akadémia, ktorá má za úlohu pozdvihnúť záujem o golf u nových začínajúcich hráčov a skvalitniť hernú úroveň existujúcich golfistov.

Po roku pôsobenia KROMICHAL GOFL ACADEMY v Penati Golf Resorte uprednostnil George Kromichal zahraničné angažmány. To bol dôvod vážne sa zamyslieť nad tým ako garantovať kontinualitu v tréningových procesoch, udržať vysokú kvalitu golfovej výuky a uchopiť vedenie golfovej akadémie do vlastných rúk. Vedenie rezortu dôsledne vyhodnotilo skúsenosti z doterajších modelov fungovania akadémie (MP SHOT ACADEMY, KROMICHAL GOLF ACADEMY) a definitívne sa rozhodlo pre vytvorenie vlastnej nezávislej akadémie PENATI GOLF ACADEMY, ktorá bude trvalou súčasťou biznis modelu Penati Golf Resortu.

Narastajúca členská základňa vyžaduje pomerne širokú škálu programov, ktorou každú sezónu reagujeme na dopyt návštevníkov. Na základe pozitívnej odozvy hráčov sme sa v tejto sezóne rozhodli staviť na  tréningové metódy osvedčených PGA trénerov -  Petra Mrůzeka, Martina Rudeckého a Petra Petroviča.  Zámerom bolo optimalizovať tréningové procesy tak, aby čo najviac odrážali požiadavky klubových členov a ich rodinných príslušníkov, ktorí tvoria hlavnú klientelu trénigovej akadémie. Preto bude v tejto sezóne pod hlavičkou PENATI GOLF ACADEMY zastrešovať tréningové procesy práve táto trojica skúsených trénerov s osvedčenou metodikou PGA Head PRO Petra Mrůzeka.

TRÉNERI AKADÉMIE

t1 1988 – Celoštátny víťaz amatérskeho rebríčku, člen reprezentácie
1985 – 1989 Člen reprezentácie ČSSR, Švédsko, Španielsko
1990 -  Zakladajúci člen PGA CZ
1997 – Finále World Cup ofg Golf (South Africa)
1990 – 2000 umiestnenie do 3 miesta
Peter Mrůzek (tel: +420 602 143 418, mail: petr.mruzek@pga.com)
PGA HEAD Professional

t2 2012 - Full Qualified Golf Professional
2010 - European Tour Czech Open
2009 - Amatérsky majster sveta na World Golfers Championship - Spain
2009 - Amatérsky majster ČR  na World Golfers Championship - ČR
1999 - 2008 hráč extraligy a prvej ligy
Martin Rudecký (tel: +421 944 663 306, mail: rudeckymartin@gmail.com)
PGA Professional

t3 2006 – Prevádzka cvičnej lúky v Skalici
2009 – Rozhodca a člen ŠTK, Skalica GC
2011 – člen ŠTK slovenská golfová asociácia
2013 – Vstup do PGA SK
2015 – Generálny sekretár PGA SK
Peter Petrovič (tel: +421 904 179 897, mail: forgolf.petrovic@gmail.com)
PGA Associate
Penati Golf Academy - Cenník
Penati Golf Academy - Junior Program & tréningové formáty Akadémie