UKONČENIE SEZÓNY & GOLF V ZIME | Penati Golf Resort
UKONČENIE SEZÓNY & GOLF V ZIME späť na novinky
Sezónu 2014 končíme 23.11.2014

S určitosťou môžeme konštatovať, že golfová sezóna 2014 v Penati Golf Resorte je definitívne za nami. Naznačujú to nielen predpovede počasia s mínusovými teplotami, ale aj úbytok vôle hráčov v takomto počasí relaxovať pri golfe. Z tohoto dôvodu sme sa rozhodli definitívne ukončiť sezónu v Penati Golf Resorte v nedeľu 23.11.2014. Do tohoto termínu sú pre členov klubu a návštevníkov rezortu k dispozícii všetky služby a zariadenia rezortu s výnimkou uzavretého ihriska Legend Course. Obmedzená je aj prevádzka autíčiek na ihrisku Heritage Course.


Golf v zime

Tréningový proces Penati Junior Programu pokračuje aj počas zimného obdobia pod vedením trénerov Kromichal Golf Academy, a to vždy v sobotu od 10:00-12:00 v priestoroch Lucky Golf na Hrachovej ulici 14/C v Prievoze (www.luckygolf.sk). Tréningy sú určené pre záujemcov z radu členov Penati Golf Clubu ako aj pre deti, ktoré sa zapájali do tréningových procesov Penati Junior Programu. Podrobné informácie získate a záujem o zimný tréningový cyklus môžete nahlásiť na čísle: 0901 911 019 (Radomír Holečka, športový riaditeľ).

Počas zimy Vás pozývame aj do "golfovej obývačky" v prevádzke LUCKY GOLF, kde spájame príjemné s užitočným. Prídite si oddýchnuť pri hre s priateľmi na širokouhlom WXGA golfovom simulátore so zabudovaným analyzátorom švihu. Priestory Indoor Lucky Golf Galérie sú v sezóne 2014/2015 pre členov Penati Golf Clubu k dispozícii za zvýhodnenú cenu 12€/hod. a to v neobmedzených časoch. Pre pravidelných návštevníkov ponúka Lucky Golf aj uskladnenie palíc.
Ochutnajte výber kvalitných vín a spoločne si pozrite top podujatia golfových túr z pohodlia tejto príjemnej "golfovej obývačky". V prípade záujmu o individuálne tréningy s trénermi Kromichal Golf Academy kontaktujte prosím športového riaditeľa na tel. čísle 0901 911 019.
www.luckygolf.sk