UBYTOVANIE PRIAMO V PENATI GOLF RESORTE | Penati Golf Resort
UBYTOVANIE PRIAMO V PENATI GOLF RESORTE späť na novinky

Ak sa do Penati Golf Resortu chystáte na viac dní a hľadáte vhodné ubytovanie, okrem hotelových zariadení v okolí rezortu máte možnosť ubytovať sa aj priamo v rezorte v príjemných vilkách pri jazere alebo v rodinných apartmánoch neďaleko golfového ihriska.

K dispozícii sú aktuálne vilky súkromných prenajímateľov a vilky, ktoré sú vo vlastníctve GOLF RESIDENCE SENICA - developera projektu výstavby viliek okolo jazera v Penati Golf Rezorte. Všetky vilky majú kapacitu 4 – 5 ľudí.
Zároveň sú v ponuke na ubytovanie dva apartmány súkromných prenajímateľov, obidva s celkovou kapacitou 6 ľudí. V každom apartmáne je spoločná kuchyňa a obývačka a tri samostatné oddelené spálne, pričom každá spálňa má vlastnú kúpeľňu.

V prípade záujmu o ubytovanie vo vilkách súkromných prenajímateľov, v apartmánoch alebo v partnerských hoteloch, využitie priame kontakty uvedené v prehľade ubytovania "Ubytovanie v okolí".

V prípade záujmu o ubytovanie vo vilkách developera GOLF RESIDENCE SENICA využite, prosím, rezervačný systém TU .

Ponuku GOLFOVÝCH BALÍČKOV, ktoré obsahujú výhodné spojenie ubytovania vo vilkách developera GOLF RESIDENCE SENICA s green fee, nájdete TU.