Odteraz už len Penati Golf Academy | Penati Golf Resort
ODTERAZ Už LEN PENATI GOLF ACADEMY späť na novinky

Od svojho vzniku patrí Penati Golf Resort k lídrom medzi poskytovateľmi golfových služieb. Každoročnými investíciami do skvalitnenia technickej úrovne ihrísk ako aj do ľudských zdrojov neustále vylepšujeme kvalitu rezortu, napredujeme v rozvoji a snažíme sa napľňať aj tie najnáročnejšie požiadavky našich návštevníkov. Neoddeliteľnou súčasťou rezortu je golfová akadémia, ktorá má za úlohu pozdvihnúť záujem o golf u nových začínajúcich hráčov a skvalitniť hernú úroveň existujúcich golfistov.

Po roku pôsobenia KROMICHAL GOFL ACADEMY v Penati Golf Resorte uprednostnil George Kromichal zahraničné angažmány. To bol dôvod vážne sa zamyslieť nad tým ako garantovať kontinualitu v tréningových procesoch, udržať vysokú kvalitu golfovej výuky a uchopiť vedenie golfovej akadémie do vlastných rúk. Vedenie rezortu dôsledne vyhodnotilo skúsenosti z doterajších modelov fungovania akadémie (MP SHOT ACADEMY, KROMICHAL GOLF ACADEMY) a definitívne sa rozhodlo pre vytvorenie vlastnej nezávislej akadémie PENATI GOLF ACADEMY, ktorá bude trvalou súčasťou biznis modelu Penati Golf Resortu.

Narastajúca členská základňa vyžaduje pomerne širokú škálu programov, ktorou každú sezónu reagujeme na dopyt návštevníkov. Na základe pozitívnej odozvy hráčov sme sa v tejto sezóne rozhodli staviť na tréningové metódy osvedčených PGA trénerov - Petra Mrůzeka, Martina Rudeckého a Petra Petroviča. Zámerom bolo optimalizovať tréningové procesy tak, aby čo najviac odrážali požiadavky klubových členov a ich rodinných príslušníkov, ktorí tvoria hlavnú klientelu trénigovej akadémie. Preto bude v tejto sezóne pod hlavičkou PENATI GOLF ACADEMY zastrešovať tréningové procesy práve táto trojica skúsených trénerov s osvedčenou metodikou PGA Head PRO Petra Mrůzeka.

viac info TU