NOVÉ PARTNERSKÉ GOLFOVÉ KLUBY! | Penati Golf Resort
NOVÉ PARTNERSKÉ GOLFOVÉ KLUBY! späť na novinky

Dohodli sme sa na partnerskej spolupráci s rakúskym golfovým klubom GOLF & COUNTRY CLUB DACHSTEIN-TAUERN a s talianskym ROYAL PARK I ROVERI.

Donedávna platilo, že naši členovia v jednom členstve získali 3 špičkové ihriská - Legend a Heritage v Penati Golf Resorte a partnerské ihrisko v Albatross Golf Resorte pri Prahe, kde mali naši celoživotní členovia možnosť hrať zadarmo a roční členovia s 50% zľavou.
To všetko platí aj pre novú sezónu 2016, avšak s malou zmenou.

Do spoločnosti týchto troch krásnych osemnástiek pribudli ďalšie tri krásavice zo zahraničia, ktoré Vás určite nenechajú chladnými.
Uzavreli sme partnerskú spoluprácu s rakúskym golfovým klubom GOLF & COUNTRY CLUB DACHSTEIN-TAUERN (www.schladming-golf.at) s 18jamkovým ihriskom na úpätí Dachsteinskeho ľadovca a s talianskym ROYAL PARK I ROVERI (www.royalparkgolf.it) neďaleko Turína, ktorý Vás očarí svojimi dvoma slnkom zaliatymi 18jamkovými ihriskami s romantickými parkovými scenériami na pozadí talianských Álp. Naši členovia, celoživotní aj roční, hrajú v sezóne 2016 v oboch týchto nových partnerských kluboch ZADARMO*! (*výhoda platí pre všetky kategórie členstiev, okrem firemných ročných prenosných kariet).

Odteraz u nás platí, že 1 = 6.
S 1 členstvom v Penati Golf Clube hráte 6 špičkových európskych ihrísk - 2 "Penati" ihriská, 1 "Albatross" ihrisko, 1 "Dachstein-Tauern" ihrisko, 2 "Royal Park" ihriská.