Kúpte si členstvo v PENATI GOLF CLUB aj v CLUB PENATI BRATISLAVA | Penati Golf Resort
KúPTE SI čLENSTVO V PENATI GOLF CLUB AJ V CLUB PENATI BRATISLAVA späť na novinky

Kúpte si členstvo
v PENATI GOLF CLUB aj v CLUB PENATI BRATISLAVA
a profitujte z výhod členstva v oboch kluboch.

Kúpte si členstvo v oboch kluboch zastrešených značkou PENATI - golfový klub PENATI GOLF CLUB a privátny biznis klub CLUB PENATI - a profitujte z týchto výhod:

  • za golfové členstvo v Penati Golf Clube zaplatíte len polovicu, druhú polovicu za Vás zaplatí Club Penati (Renomé, a.s.). S golfovým členstvom získate hneď 2 špičkové golfové rezorty - Penati Golf Resort a český Albatross Golf Resort pri Prahe a 3 nádherné 18jamkové ihriská. Albatross Golf Resort hrajú celoživotní členovia Penati Golf Clubu zadarmo resp. roční členovia s 50% zľavou.
  • s golfovým členstvom máte nárok na zľavy na golfové členstvá pre Vašich rodinných príslušníkov (od 35% do 85%) a benefity klubového členstva TU
  • v privátnom klube Club Penati v Bratislave získate 2 mesiace užívania klubu navyše gratis alebo 5 ubytovaní ročne v apartmánoch Clubu Penati zadarmo
  • členovia Penati Golf Clubu a členovia Clubu Penati majú celosezónnu 10% zľavu na ubytovanie vo vilkách v Penati Golf Resorte (www.grs.sk), celoročnú 15% zľavu na ubytovanie v zámockom hoteli Chateau Heralec Boutique & Spa by L'Occitane na Vysočine (www.chateauheralec.com) a špeciálne zvýhodnené podmienky pri kúpe nehnuteľností v Penati Golf Resorte - dokončených viliek a stavebných pozemkov v rekreačnej a rezidenčnej zóne Penati Golf Resortu (www.grs.sk, www.dpsdevelop.sk)

Kontakt na predaj členstiev v Penati Golf Clube:
Ing. Andrea Kyškynová
andrea.kyskynova@penatigolfresort.sk
0910 609 376

Kontakt na predaj členstiev v Clube Penati:
Ing. Štefan Holíč
riaditel@penati.sk
0910 555 554

Kontakt na predaj viliek a pozemkov v rekreačnej zóne:
Ing. Daniel Báchor
bachor@grs.sk
0948 949 898

Kontakt na predaj pozemkov v rezidenčnej zóne:
Ing. Andrej Tkáč
andrej.tkac@dpsdevelop.sk
0917 610 041