Kalendárium 2015 | Penati Golf Resort
KALENDáRIUM 2015 späť na novinky

 "SAVE THE DATE FOR THE BEST IN 2015"

HENDIKEPOVÁ STREDA A NEDEĽA

Streda a nedeľa patria v Penati Golf Resorte už tradične členom klubu a golfovým návštevníkom rezortu, ktorí si zdokonaľujú svoj hendikep. Streda je venovaná celoročnej turnajovej HCP túre, ktorá sa tento rok koná pod názvom nášho nového partnera, „NAD-RESS Wednesday HCP Tour“. Séria hendikepových turnajových stried sa začína 22. apríla a bude prebiehať v pravidelných týždenných intervaloch s výnimkou predom rezervovaných komerčných turnajov. Členovia klubu ako aj golfová verejnosť budú môcť zabojovať o lepší hendikep aj v nedeľu, ktorá bude  podobne ako po minulé sezóny venovaná obľúbenej túre „NAY ELEKTRODOM Sunday HCP Tour“. Sériu neďeľných HCP turnajov sme odštartovali 5. apríla. Hendikepové nedeľe sa budú konať každý týždeň s výnimkou termínov komerčných podujatí. Termíny turnajov oboch HCP túr zverejňujeme na serveri SKGA a informácie Vám kedykoľvek rád poskytne aj náš tím na recepcii Penati Golf Clubu. Výsledky celoročnej "NAD-RESS Wednesday HCP Tour" a  "NAY ELEKTRODOM Sunday HCP Tour“ budú vyhodnotené na klubovom podujatí Pohár prezídia dňa 24.10.2015.

 

GOLFEN MIT HERZ CHARITY CUP (16.5.2015)

Pripojujeme sa k charitatívnej iniciatíve združenia "World of Leading Golf" a 16. mája ju podporíme prostredníctvom benefičného turnaja pod názvom "Golfen mit Herz", ktorej výťažok bude venovaný  na dobročinné účely so zameraním na projekty v senickom regióne. O akcii budeme ešte podrobne informovať.

 

PENATI PRO-AM CLASSIC (6-7.6.2015)

Šiesty a siedmy jún si zarezervujte pre populárny PENATI PRO-AM CLASSIC. Súťaž štvorčlenných tímov v zložení jedného profesionála a troch amatérov bude prebiehať v dvoch kolách. Nebude chýbať večerný program s hudobným doprovodom, rautom a nočným trouble shotom z terasy klubovne na ostrovný grín. Opäť sa hrá o zaujímavé vecné ceny. Program začína už v piatok tréningovým kolom, poobedným beach-volejbalovým turnajom a kúpaním na Private Penati White Sandy Beach!

 

OTEC & SYN (13.6.2015)

13. júna sa v Penati Golf Resorte bude konať golfový turnaj OTEC & SYN, ktorý nadväzuje na tradíciu turnajov svetových golfových legiend s ich synmi a dcérami. Tradíciu tohoto turnaja zavádzame aj u nás v Penati Golf Resorte. Rodičia a ich synovia a dcéry majú tak možnosť užiť si golf v príjemnej atmosfére vzájomnej súťaže. V minulej sezóne sme tento turnaj organizovali po prvý krát a stretol sa s veľmi pozitívnou odozvou. Veríme, že termín tohoto obľúbeného podujatia nebude ani tento rok chýbať vo Vašom kalendári.

 

PENATI MATCHPLAY LEAGUE (Jún-September 2015)

Vy hovoríte, my počúvame:-). Na podnet viacerých členov Penati Golf Clubu pripravujeme prvý ročník golfovej ligy dvojíc na jamky. Turnaj bude prebiehať v letných mesiacoch jún až september. Na propozíciách turnaja pracujeme, o akcii Vás budeme podrobne informovať.

MAJSTROVSTVÁ KLUBU NA RANY (15-16.8.2015)

15. -16. augusta organizujeme pre Vás Majstrovstvá Penati Golf Clubu na rany s otvorenou kategóriou na úpravu HCP aj pre nečlenov. Turnaj sa hrá na 36 jamiek v priebehu dvoch 18 jamkových predpísaných kôl. Turnaj je otvorený pre hráčov bez obmedzenia HCP. Novinkou bude mix ihrísk Heritage Course/Legend Course.

POHÁR PREZÍDIA (24.10.2015)

Koncoročné klubové podujatie Penati Golf Clubu pod záštitou prezídia sa koná v sobotu 24. októbra. Podujatie je pripravené pre členov Penati Golf Clubu a ich rodiny. Bohatý program pre hráčov, ako aj nehráčov pobaví všetkých zúčastnených. Súčasťou záverečného odovzdávania cien sú vyhlásenia víťazov oboch HCP túr, ako aj  vyhodnotenie výkonov našich reprezentantov v uplynulej sezóne.

PENATI FALL TEXAS (Október 2015)

Verme, že Boh Golfu k nám bude milosrdný aj tento rok a sezónu ukončíme čo možno najneskôr.  Predpokladáme, že koncom októbra zorganizujeme posledný turnaj a to tesne pred definitívnym zatvorením brán nášho rezortu - PENATI FALL TEXAS, v ktorom si sily zmerajú golfisti "vilkári" s golfistami "nevilkármi".

A na záver by sme radi upriamili Vašu pozornosť na dva divácky mimoriadne atraktívne medzinárodné golfové turnaje, ktoré sa v lete budú konať v Penati Golf Resorte. Príjdite fandiť kvalitnému európskemu golfu a podporte svojou účasťou:

D+D Real SLOVAKIA CHALLENGE TOUR -  9.-12.7. 2015
Medzinárodný golfový turnaj profesionálov série European Challenge Tour sa odohrá na ihrisku Nicklaus Design Legend Course.

INTERNATIONAL EUROPEAN AMATEUR CHAMPIONSHIP - 5.-8.8. 2015
Ide o najvyššiu európsku súťaž golfových amatérov 18+, ktorej garantom je Európska Golfová Asociácia. Turnaj sa odohrá  na ihrisku Niclaus Design Legend Course.