Dobrovoľníci pre Majstrovstvá Európy Amatérov 2015 | Penati Golf Resort
DOBROVOľNíCI PRE MAJSTROVSTVá EURóPY AMATéROV 2015 späť na novinky

Penati Golf Resort v spolupráci s European Golf Association (EGA) a so Slovenskou golfovou asociáciou (SKGA) usporiadajú začiatkom augusta na ihrisku Nicklaus Design Legend Course Medzinárodné majstrovstvá Európy amatérov International European Amateur Championship 2015.

Krátko po druhom ročníku turnaja druhej najvyššej európskej profesionálnej súťaže European Challenge Tour s názvom D+D REAL Slovakia Challenge 2015 sa v Penati Golf Resort uskutoční ďalší významný medzinárodný turnaj, víťaz ktorého získa miestenku na turnaj The Open Championship!

Organizácia takéhoto podujatia sa nezaobíde bez pomoci golfových dobrovoľníkov, ktorí sú pre úspech každého golfového turnaja neoddeliteľnou zložkou. Ak ste sa už niekedy aktívne zúčastnili golfového turnaja v niektorej z dobrovoľníckych pozícií, alebo ste si v televíznom prenose všimli množstvo ľudí v jednotnom oblečení, ktorí sa pohybujú v tesnej blízkosti hráčov a chceli by ste si vyskúšať niečo podobné, máte výbornú príležitosť!

Turnaj s názvom International European Amateur Championship sa uskutoční v Penati Golf Resorte 5.8. až 9. 8. 2015 a pre jeho hladký priebeh hľadáme dobrovoľníkov pre nasledujúce pozície:

Zapisovatelia – Scoring (potrebná znalosť AJ)

  • obsluha informačných tabúľ s priebežnými výsledkami
  • zapisovanie a posielanie aktuálnych výsledkov na statických stanoviskách na ihrisku

Dozor na jamkách / Forecaddies (nutná znalosť pravidiel golfu)

  • usmerňovanie divákov okolo greenov, fervejí a odpalísk
  • dohľad nad dodržiavaním golfovej etikety u divákov
  • činnost forecaddies

Všetci dobrovoľníci mají nárok ZDARMA na:

  • ubytovanie
  • obed, večera a pitný režim
  • oblečenie (polokošeľa a čiapka)
  • jedno hracie fee v Penati Golf Resort, ktoré bude možné využiť kedykoľvek v roku 2015

Preferovaní budú uchádzači z regiónu a tí, ktorí budú k dispozícii po celú dobu turnaja, tzn. od stredy 5. 8. do soboty 8. 8. 2015, pričom zaškolenie, vybavenie, oboznámenie sa s povinnosťami a prostredím prebehne v utorok poobede resp. v stredu ráno. Doba činnosti dobrovoľníkov je spravidla od 07:00 hod. do max. 19:00 hod, záleží na pozícii.

Prihlášky zasielajte na adresu dobrovolnik@outlook.com , v prihláške uveďte meno, priezvisko, email, telefónne číslo, preferovanú pozíciu, veľkosť trička (S, M, L, XL, XXL), znalosť anglického jazyka a dni, kedy ste k dispozícii na turnaji (streda až sobota).

Po Vašom prihlásení Vám podrobné informácie budú zaslané elektronicky cca 14 dní pred turnajom.

Pre ďalšie informácie využite nasledovné kontakty:
- Richard Hrabčák, Chief Marshall, dobrovolnik@outlook.com , tel. +421 905 108 721
- Recepcia Penati Golf Resort, reception@penatigolfresort.sk , tel. +421 917 907 777