Deň otvorených dverí 8. júna v Penati Golf Resorte! | Penati Golf Resort
DEň OTVORENýCH DVERí 8. JúNA V PENATI GOLF RESORTE! späť na novinky

 

Ak už dlho uvažujete o tom, že by ste si vyskúšali golf, v nedeľu 8. júna na to máte ideálnu príležitosť.

Slovenská golfová asociácia (SKGA) organizuje v rámci Národného dňa golfu Deň otvorených dverí na väčšine slovenských ihrísk a odpalísk.

Penati Golf Resort sa k tejto akcii veľmi rád pripojil.

Na jeden deň tak môžete u nás zadarmo vstúpiť do sveta tohto fascinujúceho, dnes už olympijského, športu.

Pre záujemcov budú k dispozícii profesionálni tréneri z golfovej akadémie KROMICHAL GOLF ACADEMY, ktorí odpovedia na všetky otázky, vysvetlia základy golfovej hry, pravidiel a golfovej etiky. Budete si môcť vyskúšať odpaly, prehliadnuť ihriská, golfové kluby či greenkeepingové zázemie.

Okrem toho máte jedinečnú možnosť stráviť príjemný deň s rodinou v nádhernom prostredí Penati Golf Resortu, v malebných prírodných scenériách slovenského Záhoria, aktívne si oddýchnuť a zrelaxovať na čerstvom vzduchu.

            „Golf človeku nedáva len možnosť športového vyžitia na tej najvyššej úrovni. Golf je životná filozofia, formuje človeka, vychováva a učí ho rešpektu a pokore. Deň otvorených dverí na golfe je príležitosťou spoznať šport s takmer 500 ročnou tradíciou a zistiť, že je to šport pre každého,“ povedal prezident SKGA Tibor Hubík.

„Možno práve počas Dňa otvorených dverí nájdu deti a mladí ľudia v sebe golfový talent a zistia, že sa mu chcú začať venovať naplno, pod vedením kvalifikovaných trénerov, ktorí tých najlepších dovedú až do reprezentačného tímu Slovenska. Výchova mladých talentov je to, na čo sa zameriavame, aby sme golfu na Slovensku  zabezpečili stabilné a rešpektované miesto,“dodala generálna sekretárka SKGA Zuzana Kamasová.

Tešíme sa na Vás v Penati Golf Resorte  - najkrajšom golfovom areály na Slovensku, s dvoma osemnásťjamkovými ihriskami, ktoré toho času patria k európskej špičke!

NDG plagát

Tlačová správa