15 000 EUR PRE DOBRÉHO ANJELA. GOLFISTI MAJÚ SRDCE NA PRAVOM MIESTE! | Penati Golf Resort
15 000 EUR PRE DOBRÉHO ANJELA. GOLFISTI MAJÚ SRDCE NA PRAVOM MIESTE! späť na novinky

V sobotu 16. mája 2015 sa na ihrisku Nicklaus Design Legend Course v golfovom areáli Penati Golf Resort Šajdíkove Humence konal CHARITATÍVNY TURNAJ ROKA 2015 "GOLFEN MIT HERZ". Podujatie malo za cieľ vyzbierať prostriedky na pomoc deťom s onkologickými ochoreniami a ich rodinám.

Organizátormi podujatia boli PENATI GOLF RESORT, WORLD OF LEADING GOLF a NADÁCIA GOLFEN MIT HERZ. NADÁCIA GOLFEN MIT HERZ pôsobí v mnohých európskych krajinách a pomáha detským onkologickým pacientom už viac ako 10 rokov. Tento rok otvorila svoju benefičnú golfovú túru prvým turnajom práve v nádhernom Penati Golf Resorte.

Na turnaji sa zúčastnilo 50 hráčov zo Slovenska, Nemecka, Rakúska a Španielska.

Výťažok z charitatívneho turnaja bol venovaný organizácii DOBRÝ ANJEL.

Exkluzívnym partnerom podujatia bola lichtenštajnská BANKA VP, ktorá podporuje projekt už niekoľko rokov v Rakúsku, Švajčiarsku a Nemecku. Sumu, ktorá sa vyberie na túto charitatívnu iniciatívu v príslušnej krajine, štandardne zdvojnásobuje.

Vzhľadom na to, že sa turnaj uskutočnil na Slovensku po prvýkrát, rozhodla sa BANKA VP vyzbieranú sumu strojnásobiť.

Celkovo sa vyzbieralo 7 500 EUR, po odrátaní nákladov na organizáciu turnaja bol čistý výťažok z turnaja pre účely charity 5 000 EUR a konečná suma na šeku pre DOBRÉHO ANJELA nakoniec vďaka štedrému postoju BANKY VP dosiahla krásnych 15 000 EUR.

Naše veľké poďakovanie patrí všetkým účastníkom turnaja ako z radov členov Penati Golf Clubu, tak aj nečlenom. Najväčšia vďaka patrí lichtenštajnskej banke VP BANK a sponzorom zo Slovenska, spoločnostiam RESPECT, PSJ HYDROTRANZIT, STEFFANIK, PROTRON, CWS – BOCO, NAY ELEKTRODOM, AL TRIVIO RISTORANTE, ktorí sa svojím vkladom a podporou podujatia najvýraznejšie podpísali pod úspech charitatívneho turnaja GOLFEN MIT HERZ.