OTEC & SYN 2014 by VÍNO EZA | Penati Golf Resort
OTEC & SYN 2014 BY VÍNO EZA späť na turnaje
Dátum konania: 14.06.2014 - 14.06.2014

POPIS TURNAJA

Golfový turnaj, ktorý nadväzuje na tradíciu turnajov svetových golfových legiend s ich synmi, alebo dcérami. Chceme túto tradíciu zaviesť aj na Slovensku. Umožniť tak aspoň jedenkrát do roka si v príjemnej atmosfére užiť spoločný golf rodiča s dieťaťom vo vzájomnej súťaži takýchto dvojíc.

 

PODMIENKY TURNAJA

Turnaja sa môžu zúčastniť dvojice OTEC a SYN, OTEC a DCÉRA, alebo STARÝ OTEC a VNUK, STARÝ OTEC a VNUČKA, ktorí sú v priamom príbuzenskom vzťahu, Účasť dvojice nie je vekovo obmedzená! Turnaja sa môžu zúčastniť aj inak zložené dvojice, budú súťažiť v Mimosúťažnej kategórii.

 

PRIHLÁSENIE

Webová stránka www.skga.sk, alebo mailom na info@teetimeagency.sk, s udaním mena, priezviska, domovského klubu, reg. čísla SKGA, aktuálneho HCP oboch prihlásených za dvojicu OTEC & SYN (DCÉRA).

 

SPÔSOB ŠTARTU

Postupný štart z jamky číslo 1. Štartová listina pre turnaj bude uverejnená na stránke www.skga.sk a www.teetimeagency.sk najneskôr 12 hodín pred zahájením turnaja.

 

VÍŤAZSTVO

Texas Scramble dvojíc na rany - netto

 

CENY

Vyhodnocujú sa dvojice na prvých 3 miestach - trofejami a hodnotnými cenami od partnerov turnaja. Vložené súťaže Longest Drive OTEC, Longest Drive SYN/DCÉRA/VNUK, Nearest To Pin OTEC, Nearest To Pin SYN/DCÉRA/VNUK. HOLE IN ONE - automobil Škoda City Go od Autoprofit Galanta.

 

STRAVOVANIE

Pitný režim počas celého dňa, Half-Way House na 10. jamke, obed po hre pre každého hráča. Privítací prípitok talianskymi vínami GUERRIERI RIZZARDI partnera VÍNO EZA TREND, po hre prezentácia a degustácia vín MRVA STANKO.

 

POPLATKY

Výška Turnajového poplatku sa rovná sume za Green Fee klubu podľa platného cenníka klubu + Štartovné vo výške 50,- Eur/dvojicu. Členovia Penati Golf Club platia len štartovné 50,- Eur/dvojicu. Turnajový poplatok platia hráči na mieste konania turnaja.