GPA GOLF TOUR 2014 – MASTERS | Penati Golf Resort
GPA GOLF TOUR 2014 – MASTERS späť na turnaje
Dátum konania: 19.06.2014 - 19.06.2014

POPIS TURNAJA

GPA GOLF TOUR 2014 série MASTERS je najväčšia amatérska športová túra v ČR (20 turnajov). Hrá sa v troch krajinách - Českej republike, Slovenskej republike a v Rakúsku. Súťaží sa podobným spôsobom ako v profesionálnych súťažiach len s tým rozdielom, že rebríček nestanovuje peniaze, ale GPA body. Tie určujú rebríček finálového cutu. Víťaz MASTERS, teda najprestížnejší z celej súťaže,získava voľnú hraciu kartu na celú GPA GOLF TOUR 2015. Celá séria má veľké množstvo dlhodobých súťaží, takže každý hráč si príde na svoje. Akékoľvek informácie k tomuto projektu nájdete na www.gpa.cz.

 

PODMIENKY TURNAJA

Séria turnajov GPA GOLF TOUR 2014 je určená pre amatérskych hráčov. Hrá sa podľa pravidiel golfu a miestnych pravidiel. Používanie meracích prístrojov je dovolené. Hráči sú povinní dodržiavať časový limit pre hru - ktorý je 5 hodín. Podrobné propozície Tour nájdete na webovej stránke: www.gpa.cz

 

PRIHLÁSENIE

Registrácia prebieha štandardne na www.skga.sk a na základe obdržaných pozvánok.

 

SPÔSOB ŠTARTU

Postupný štart z jamky č. 1 a 10 od 9:00 hod.

 

VÍŤAZSTVO

V každej HCP kategórii vyhrajú prví traja hráči s najvyšším počtom stablefordových bodov. Nevyzdvihnuté ceny okrem poháru sa budú žrebovať medzi ostatnými hráčmi.

 

CENY

Ceny sú rozdelované na každom turnaji podľa kategórií pre prvých troch. Ďalej získava pohár víťaz turnaja / kvalifikácia na brutto /netto body. Vložené súťaže sú nearest to the pin a longest drive pre mužov a ženy. Dlhodobé ceny sú postup do týmu Slovenska na RYDER CUP (najlepších 8 hráčov zo SR) + postup do finálových kôl TOUR na Konopišti (najlepších 40 hráčov série MASTERS). Úspěšný hráč môže teda získať až 5 ďalších turnajov nadstavbovej finálovej časti. Ceny za dlhodobé sútaže sú uvedené na www.gpa.cz, vrátane rebríčkov.

 

ÚHRADA NÁKLADOV

Úhrada nákladov pri agentúrnej akreditácii.

 

STRAVOVANIE

Pre účastníkov turnaja budú pripravené raňajky, občerstvenie do bagu, občerstvenie počas hry a raut po hre.

 

POPLATKY

Mimoriadna ponuka pre hráčov zo SR - pre členov GR Penati štartovné 75 Eur (zapojení dodo všetkých dlhodobých súťaží GPA) pre nečlenov 165 Eur (zapojení do všetkých dlhodobých súťaží GPA). Výherné bonusové turnaje: najlepších 8 hráčov z 10 turnajov TOUR SR získava dvojdennú účasť v tíme SR na Ryder Cupe ČR+SR v 9/2014 v Penati, hráč obdrží teamové oblečenie, fee a občerstvenie na oba dni. Najlepších 40 hráčov z dlhodobého rebríčku série MASTERS získava postup na štvorkolové finále tour v 9/2014 (Konopište ČR). Ďalej možnosť atraktívnych výher napr. postp na turnaj GPA EMIRATES v 11/2014 v Dubaji, Lobkowitz Cup, BANG OLUFSEN, D.I.C. /