PARTNERSKé KLUBY

Naši členovia s jedným členstvom v Penati Golf Clube získavajú spolu s našim Penati Golf Resortom 7 rezortov tej najvyššej európskej kvality a celkovo 10 špičkových ihrísk vrátane našich dvoch Penati ihrísk Legend a Heritage, ktoré sú v rankingoch zaradené medzi top ihriská Európy.

Od začiatku fungovania rezortu je našim partnerským rezortom v Českej republike ALBATROSS Golf Resorte Vysoký Újezd pri Prahe s majstrovským 18jamkovým ihriskom.
Partnerskú spoluprácu sme uzavreli s rakúskym golfovým klubom GOLF & COUNTRY CLUB DACHSTEIN-TAUERN (www.schladming-golf.at) s 18-jamkovým ihriskom na úpätí Dachsteinskeho ľadovca a s talianskym ROYAL PARK I ROVERI (www.royalparkgolf.it) neďaleko Turína, ktorý očaruje golfistov svojimi dvoma slnkom zaliatymi 18-jamkovými ihriskami s romantickými parkovými scenériami na pozadí talianskych Álp.

Ponuku partnerských ihrísk obohacujú aj nádherný ZALA SPRINGS GOLF RESORT v susednom Maďarsku pri Balatone s 18 jamkovým ihriskom (www.zalasprings.hu) a nemecký GC München Eichenried (www.gc-eichenried.de) s 27jamkovýcm ihriskom, ktorý každoročne hosťuje svetoznámu túru BMW INTERNATIONAL OPEN.

Najnovším prírastkom medzi partnerskými klubmi je klub z neďaľekého Dolného Rakúska Golf Club ADAMSTAL (www.adamstal.at), elegantný golfový areál s 28 jamkami v údolí dolnorakúskych Álp. Čaká na Vás jeho 18 + 1 sviežich jamiek na ihrisku Championship Course a 9 jamiek druhého ihriska Wallerbach Course.

Partnerstvo so zahraničnými klubmi ALBATROSS, DACHSTEIN- TAUERN, ROYAL PARK I ROVERI, ZALA SPRINGS, MÜNCHEN EICHENRIED a ADAMSTAL je dôkazom našej avizovanej dlhodobej stratégie, zameranej na neustále vytváranie pridanej hodnoty pre našich členov.

Veríme, že v najbližšej budúcnosti ponuku partnerských klubov opäť rozšírime o ďalšie top rezorty.

ALBATROSS Golf Resort Vysoký Újezd u Prahy,
Česká republika
18-jamkové ihrisko

hra zadarmo* resp. 50% zľava na fee
www.albatross.cz

*Bezplatná hra platí pre všetky kategórie členstiev, okrem firemných ročných prenosných členstiev, na ktoré sa vzťahuje zľava na hru vo výške 50 %. Členovia s trvalým bydliskom v Českej republike, majú nárok na zvýhodnenú hru v českom partnerskom klube Albatross, len ak majú trvalé bydlisko v Brne a na Morave (Moravsko-slezský kraj, Olomoucký kraj, Zlínsky kraj, Juhomoravský). Na klientov z Prahy a mimo uvedených krajov, sa výhoda nevzťahuje. (cieľom tejto výluky je zabrániť „kanibalizácii“ členskej základne partnerského klubu Albatross).

Golf & Country Club DACHSTEIN-TAUERN,
Rakúsko
18-jamkové ihrisko

hra zadarmo* www.schladming-golf.at

*Bezplatná hra platí pre všetky kategórie členstiev,
ročné aj celoživotné členstvá, okrem firemných prenosných kariet.

Royal Park I Roveri, Taliansko
Dve 18-jamkové ihriská

hra zadarmo* www.royalparkgolf.it

*Bezplatná hra platí pre všetky kategórie členstiev, ročné aj celoživotné členstvá, okrem firemných prenosných kariet.

ZALA SPRINGS GOLF RESORT, Maďarsko
18-jamkové ihrisko

hra zadarmo* www.zalasprings.hu

*Bezplatná hra platí pre všetky kategórie členstiev, ročné aj celoživotné členstvá, okrem firemných prenosných kariet.

Golfclub München Eichenried, Nemecko
27-jamkové ihrisko

hra zadarmo* www.gc-eichenried.de

*Bezplatná hra platí pre všetky kategórie členstiev, ročné aj celoživotné členstvá, okrem firemných prenosných kariet.

adamstal

Golf Club Adamstal, Rakúsko
18 + 1-jamkové ihrisko, 9-jamkové ihrisko

hra zadarmo* www.adamstal.at

*Bezplatná hra platí pre všetky kategórie členstiev, ročné aj celoživotné členstvá, okrem firemných prenosných kariet.

UPOZORNENIE!

Zvýhodnená hra v našich partnerských kluboch platí pre celoživotných členov, ktorí majú riadne uhradený ročný udržiavací poplatok, ako aj pre aktuálne platných ročných členov Penati Golf Clubu, vrátane seniorských členstiev. Nevzťahuje sa na firemné ročné prenosné karty.
Zvýhodnená hra sa vo všetkých partnerských kluboch týka len individuálnych hier, nevzťahuje sa na účasť na turnajoch organizovaných promotérmi eventov na týchto zahraničných ihriskách. Rovnako tak sa nevzťahuje na golfové služby, reštauračné služby, ubytovanie a iné služby poskytované partnerským rezortom.
Naši členovia sa nestávajú automaticky aj členmi partnerského klubu a nemajú teda nárok na čerpanie členských výhod partnerských klubov, určených pre domácich členov.