Penati Golf Resort Ihriskom roka 2012! | Penati Golf Resort
PENATI GOLF RESORT IHRISKOM ROKA 2012! späť na novinky

Penati Golf Resort získal ocenenie Zlatý Albatros 2012 za najlepšie golfové Ihrisko roka.

Redakcia časopisu GOLF - revue o golfe a životnom štýle už po ôsmy raz udeľovala výročné ceny známe pod názvom Zlatý Albatros, ktorými odmeňuje nielen pozoruhodné výkony jednotlivcov, hodnotné golfové turnaje a túry, ale najmä tých, ktorí rôznorodou formou prispievajú k rozvoju golfu na Slovensku.

Teší nás, že Penati Golf Resort vo svojej prvej golfovej sezóne získal ocenenie Zlatý Albatros 2012 v kategórii Ihrisko roka.

Je to už druhý Zlatý Albatros, ktorým bol tento rezort ocenený. V roku 2007 ho získal ešte pod názvom Gold Golf Resort v kategórii Projekt roka.

Ocenenie Zlatý Albatros za najlepšie golfové ihrisko patrí prvému 18 - jamkovému ihrisku LEGEND COURSE, ktorého slávnostné otvorenie sa konalo 2. Augusta 2012.

Presne na rok od otvorenia LEGEND COURSE - 2. augusta 2013 plánujeme slávnostné otvorenie druhej osemnástky – HERITAGE COURSE, čím sa úroveň, kvalita, vybavenie a hráčsky komfort rezortu opäť zvýši. HERITAGE COURSE dizajnovaný skúseným britským architektom Jonathanom Davisonom vzdáva hold tradičnému ostrovnému golfovému dizajnu a oproti prvej osemnástke LEGEND COURSE, ktorá nesie rukopis svetoznámej dizajnérskej školy Nicklaus Design, poskytne golfistom nový a odlišný zážitok z hry.