GOLF WORLD MAGAZINE ZOSTAVIL NOVÚ TOP STOVKU. MÁME V NEJ LEGEND AJ HERITAGE. | Penati Golf Resort
GOLF WORLD MAGAZINE ZOSTAVIL NOVÚ TOP STOVKU. MÁME V NEJ LEGEND AJ HERITAGE. späť na novinky
Renomovaný britský golfový časopis GOLF WORLD MAGAZINE v týchto dňoch aktualizoval prehľad najlepších golfových ihrísk pre roky 2019-2020.

Doteraz sme v TOP 100-vke kontinentálnej Európy mali zastúpený náš Heritage Course, ktorý prirodzene učaroval redakcii vďaka svojmu dizajnérský vydarenému odkazu na britský ostrovný dizajn.

Po prvý krát sa titulom TOP 100 Course by GOLF WORLD MAGAZINE môžu hrdiť obe naše ihriskáNicklaus Design Legend Course (predtým TOP 200) vstupuje do rebríčka prvej stovky na 98. priečkeHeritage Course figuruje aktuálne na 79. mieste.

Podľa autorov aktuálnej ročenky je medzi TOP ihriskami doposiaľ najväčší počet "new entries" a pribudli aj nové sledované trhy vrátane Ruska a Azerbajdžanu, preto mať v stovke najlepších európskych ihrísk obidve  ihriská hodnotia ako veľký úspech. Zároveň platí, že v "TOP 100 GOLF COURSES IN CONTINENTAL EUROPE. The most authoritative ranking by the most widely-traveled panel" - sme naďalej jediným zástupcom zo Slovenska:  https://www.golfworldtop100.com/best-golf-courses/europe