PREVÁDZKOVÉ OBMEDZENIA POČAS EUROPEAN LADIES’ AMATEUR CHAMPIONSHIP 2018 – 25.-28. JÚL 2018 | Penati Golf Resort
PREVÁDZKOVÉ OBMEDZENIA POČAS EUROPEAN LADIES’ AMATEUR CHAMPIONSHIP 2018 - 25.-28. JÚL 2018 späť na novinky
Milí golfisti.

V dňoch od 25. do 28. júla 2018 sa na ihrisku Heritage Course konajú Majstrovstvá Európy v ženskom amatérskom golfe - EUROPEAN LADIES’ AMATEUR CHAMPIONSHIP 2018. V súboji o titul najlepšej európskej amatérskej hráčky sa u nás stretne špička ženského amatérskeho golfu. Ide o vrcholové európske amatérske golfové podujatie a je cťou pre našu krajinu, že sa takýto významný turnaj umiestnil na európskej golfovej mape práve na Slovensko.

V tejto súvislosti si Vás dovoľujeme upozorniť, že počas turnajového týždňa budú v Penati Golf Resorte platiť tieto obmedzenia:

1) ihrisko Heritage Course bude uzatvorené a bude sa plne využívať pre potreby turnaja. Heritage Course bude opäť v prevádzke pre všetkých v nedeľu 29. júla, kde sa hneď ráno bude hrať obľúbená NAY HCP túra.

Naše druhé ihrisko Legend Course bude počas turnaja v plnej prevádzke.

2) Driving range a cvičné plochy budú vyhradené pre potreby turnaja, s výnimkou kójí pred golfovou akadémiou, ktoré budú k dispozícii pre členov Penati Golf Clubu.

3) Obmedzená bude prevádzka šatní - mužské šatne budú plne vyhradené pre turnajové potreby a ženské šatne budú počas turnaja fungovať ako "mix" šatne pre všetkých návštevníkov.

4) Reštauračný režim - členovia klubu budú mať vyhradenú klubovú VIP časť a v reštauračnom menu bude výber oproti bežnej prevádzke mierne obmedzený.

Ďakujeme Vám za pochopenie a ústretovosť.

Zároveň Vás na toto výnimočné podujatie srdečne pozývame!