HľADáME DOBROVOľNíKOV NA MAJSTROVSTVá EURóPY AMATéROK 2018! späť na novinky
Hľadáme dobrovoľníkov na Majstrovstvá Európy Amatérok 2018!

Na 18-jamkovom ihrisku Heritage Course v Penati Golf Resorte sa na EUROPEAN LADIES’ AMATEUR CHAMPIONSHIP 2018 v dňoch od 25. do 28. júla 2018 stretne v súboji o titul najlepšej európskej amatérskej hráčky špička ženského amatérskeho golfu. Ide o vrcholové európske amatérske golfové podujatie a je cťou pre našu krajinu, že sa takýto významný turnaj umiestnil na európskej golfovej mape práve na Slovensko. Turnaj organizuje Penati Golf Resort Šajdíkove Humence. Záštitu nad týmto podujatím prevzala Royal & Ancient Golf Club (R&A) v spolupráci s Európskou golfovou asociáciou (EGA) a Slovenskou golfovou asociáciou (SKGA).
Podujatia tohto rozsahu a dôležitosti sa už neodmysliteľne nezaobídu bez pomoci dobrovoľníkov. Ak si chcete pozrieť špičkový golf zblízka, vidieť budúce hviezdy golfu na vlastné oči či spoznať nových golfových nadšencov, veľmi radi Vás privítame v tíme. Hľadáme dobrovoľníkov na organizačnú výpomoc - scoring, walking score a carryboard, forecadding, výpomoc na tréningových plochách a pod.
Vyžiadajte si informácie na dobrovolnik@outook.com alebo volajte Richard Hrabčák +421-905 108 721. Prihlásiť sa môžete aj cez link
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd2h7fq_rGrjZHImNe08Fapp58Ej9LghHnDFMqrEXInJLIejQ/viewform.  

Podrobné informácie aj v priloženom pdf -  KLIKNI TU!